2018./2019. mācību gadā Rūjienas vidusskola realizēja ERASMUS+ projektu, kura mērķis bija 4 pedagogu profesionālā pilnveide un jaunas pieredzes apguve kursos ārzemēs.

Projekta nosaukums “Radoša domāšana – nākotnes izglītībai” (Creative Mind For Future Education) ietver būtisku aspektu, kas ikvienam pedagogam jācenšas piedāvāt mūsdienīgā mācību stundā – kā būt radošam un iespēju izglītojamiem izpausties inovatīvā veidā, vienlaicīgi arī apgūstot jaunas zināšanas, iemaņas un prasmes.

Lasīt tālāk: ERASMUS+ "Creative Mind - Key to Future Education"

Rūjienas vidusskolas skolēni tiek aicināti piedalīties projekta “Let’s tune in to Europe”dziesmas konkursā.

 

Dziesmas konkursa noteikumi:

Konkursa mērķis ir izvēlēties projekta “Let’s tune in to Europe” dziesmu, kura tiks izmantota starptautiskā projekta ietvaros. Projekta darba grupā tika sacerēts dziesmas teksts, kuram jāsacer melodija.

Konkursa dalībnieki – Rūjienas vidusskolas skolēni. Konkursa dalībnieku skaits ir neierobežots. Konkursa dalībnieks ir atbildīgs par to, ka sacerētā melodija pieder viņam un nav svešs autordarbs.

 

Lasīt tālāk: Projekta dziesmas konkurss!

 

No 18.- 24. maijam projekta "WAU" skolotāju vizītē Spānijā Jerez de la Frontera piedalījās skolotājas Ina Plauka, Māra Guna Dreimane un Anda Deksne. Projekta vizītē tika izvērtētas pirmā projekta gada aktivitātes un uzdevumi, izdarīti secinājumi par paveikto darbu, kā arī galvenajos vilcienos plānots darbs nākamajam mācību gadam.


GALERIJA

No 18. marta līdz 25. martam Rūjienas vidusskolas skolēni Sabīne Plauka, Renāte Kalniņa , Alberts Leska un skolotājas Māra Guna Dreimane un Anda Deksne piedalās Erasmus+ programmas projekta WAU vizītē Islandē Borgarnesas skolā.

FOTOGALERIJA