Vārds, uzvārds

Amats

Līga Āboltiņa-Žīgure

Bioloģijas, dabaszinību, psiholoģijas, veselības mācības skolotāja

Jānis Aģis

Sporta skolotājs

Ervīns Auniņš

Direktores vietnieks izglītības jomā (informātikas jautājumos)

Maruta Berga

Angļu valodas skolotāja
Gvido Brenčevs Mūzikas skolotājs, orķestra diriģents
Monta Brīnuma Sociālo zinību, sociālo zinātņu, ekonomikas skolotāja
Aira Burve Mūzikas skolotāja, kordiriģente
Gatis Burvis Mūzikas skolotājs
Linda Čākure Direktore, matemātikas skolotāja
Anda Deksne Ķīmijas skolotāja
Māra Guna Dreimane Latvijas un pasaules vēstures, ģeogrāfijas skolotāja
Tatjana Dubrovska Projekta "Pumpurs" skolotāja
Indra Eņģele Latvijas un pasaules vēstures skolotāja
Ligita Gaile Angļu valodas skolotāja
Digna Gailīte Mūzikas skolotāja, kordiriģente
Marika Glušonoka Latviešu valodas un literatūras, teātra mākslas skolotāja
Gunta Kalniņa Mūzikas skolotāja
Helga Karole Projekta "Pumpurs" skolotāja
Diāna Kaužēna Mājturības un tehnoloģiju, dizaina un tehnoloģiju skolotāja
Inese Krūmiņa Sākumskolas skolotāja
Marita Kukemilka Sākumskolas, sporta skolotāja
Inguna Kūķe Matemātikas, ģeogrāfijas skolotāja, karjeras konsultants
Guna Kūla Matemātikas skolotāja
Dace Ķīkule Vizuālās mākslas skolotāja
Guna Liekne Vācu valodas skolotāja
Silva Liepiņa Sākumskolas skolotāja

Arta Markina

Angļu valodas skolotāja
Sintija Markina Sākumskolas skolotāja
Valerijs Markins Sporta skolotājs
Zina Matisone Mūzikas skolotāja
Inese Meisīte Mūzikas skolotāja
Māra Ozola Datorikas, informātikas, dizaina un tehnoloģiju skolotāja
Agnese Inese Pakalne Matemātikas skolotāja
Ilga Penka Latviešu valodas un literatūras skolotāja
Adelīna Ritenberga Mūzikas skolotāja
Pārsla Roķe Pedagoga palīgs, kristīgās mācības skolotāja
Inita Rozīte Angļu un krievu valodas skolotāja
Aiga Siliņa Direktores vietniece audzināšanas jautājumos
Inta Skrastiņa Projekta "Pumpurs" skolotāja
Edīte Skujiņa Krievu valodas skolotāja
Antra Sloka Mūzikas skolotāja, kormeistare
Līga Stupele Sporta skolotāja
Maija Šmite Fizikas skolotāja
Laine Vasiļjeva Latviešu valodas un literatūras skolotāja
Laila Virse Sākumskolas skolotāja
Dace Zāģere Mūzikas skolotāja
Judīte Zumente Sākumskolas skolotāja
Vidars Zviedris Sporta skolotājs
Uldis Žīgurs Tehniskās grafikas, mājturība un tehnoloģiju, dizains un tehnoloģiju skolotājs

Interešu izglītības skolotāji

Ilze Lippe

Interešu izglītības skolotāja (tautiskās dejas)

Guntis Lapsiņš

Interešu izglītības skolotājs (trases automodelisms)

Miks Rakeckis

Interešu izglītības skolotājs (ugunsdzēsības sports)

Pedagogi – atbalsta personāls

Inga Dreimane

Sociālais pedagogs

Evita Poga

Logopēds

Inguna Kūķe

Karjeras konsultants

Gunta Paegle

Bibliotekārs

Arnita Zālīte

Pedagoga palīgs

Evita Buile

Pedagoga palīgs