30.aprīlī norisinājās projekta “Latvijas spēcīgākā skola 2024” Rūjienas posms, ko organizē Latvijas Pauerliftinga federācija. Sacensībās piedalījās 41 jaunietis. Skolu jauniešus sacentās vieglākajā no pauerliftinga disciplīnām – svaru stieņa spiešanā guļus. Projekta sacensības notiek pēc būtiski atvieglotiem noteikumiem. Sacensību mērķis ir veselīga dzīvesveida popularizēšana Latvijā, iepazīstinot jauniešus ar pauerliftinga sportu. Sacensību gaitā tiek popularizēta sporta kultūra un sportiskais gars jauniešu vidū, nodrošināta iespēja jauniešiem sevi pierādīt un kvalitatīvi aizpildīt laiku, radot interesi par nodarbošanos ar sportu, kā arī Latvijas pilsētu un novadu spēcīgākās skolas un spēcīgākos skolēnus noskaidrošana.

 


Absolūti labāko jauniešu trijnieks:

1.vietu izcīnīja Krista Zumberga (Gaujas Krasta vsk.), kura spēja uzspiest 35kg smagu svaru stieni,
2.vietā – Kadija Bedrīte (Rūjienas vsk.) ar 27,5kg,

3.vietā – Alīna Kravčenko (Rūjienas vsk) ar rezultātu 32,5kg.


Absolūti labākie puiši:

1.vietā – Roberts Leska (Rūjienas vsk) ar rezultātu 115kg,

2.vietā – Artis Krastiņš (Rūjienas vsk) ar 120kg,

3.vietā – Niklāvs Skujiņš (Rūjienas vsk), kura rezultāts ir 105kg.


Komandu vērtējumā:

1.vietā - Rūjienas vidusskola,

2.vietā - Gaujas Krasta vidusskola,

3.vietā - Valmieras Valsts ģimnāzija.


Visi rezultāti: Latvijas Pauerliftinga mājaslapā.


Informāciju sagatavoja:
Latvijas Pauerliftinga federācija