May be an image of 3 people, people standing and indoor May be an image of 10 people, people sitting, people standing and indoor
 
No 6. līdz 10. jūnijam Rūjienas vidusskolas skolēnu pašpārvaldes prezidents Jēkabs Jostsons piedalījās starptautiskā projektu laboratorijā par jaunatnes līdzdalības projektu veidošanu “New Power in Youth“ Albānijā, Adrijas jūras piekrastes pilsētā Duresā.
 
Projektu laboratorijā tikās vairāk nekā 25 jauniešu līderi no dažādām Eiropas valstīm, lai kopā izzinātu Erasmus+ jauniešu apmaiņas projektu un jaunatnes līdzdalības projektu iespējas. Viens no pasākuma mērķiem bija atbalstīt jauniešu līdzdalības projektu kvalitatīvu attīstību, piedāvājot organizāciju pārstāvjiem veidot partnerības un iniciēt kopīgus projektus par lokāli svarīgu jautājumu risināšanu.
 
Latvijas delegācija ar pārstāvjiem no Rūjienas vidusskolas skolēnu pašpārvaldes, Rīgas Skolēnu domes un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras viesojās arī Eiropas Jauniešu galvaspilsētā 2022 – Tirana European Youth Capital 2022. Plānots, ka Rūjienas vidusskolas skolēnu pašpārvalde iesniegs projekta pieteikumu 2022. gada rudenī, veicinot pilsonisko līdzdalību un sadarbību ar skolām Eiropā.
 
Mācības “New Power in Youth“ tika finansētas ar Eiropas Komisijas „Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.
 
Erasmus+ » Logo