Karjera

Viss notiek!


Dzīvojam laikā, kad Covid – 19 pandēmija ir izdarījusi lielas korekcijas mūsu ikdienā, pārkārtojot izvirzītās dzīves prioritātes pavisam citā secībā, kad vienkāršais un pašsaprotamais vairs nav viegli pieejams. Taču šis brīdis ir labvēlīgs, lai vairāk laika veltītu sev – sevis iepazīšanai un pilnveidošanai.
Ļoti liels prieks par tiem jauniešiem, kuri ir izmantojuši individuālās karjeras sarunas tiešsaistē, lai labāk izprastu sevi un savas vēlmes nākotnes profesijas vīzijās - kurš profesionālais virziens, kura darbības joma ir tā piemērotākā un atbilstošākā, kāds ceļš veicams, lai to sasniegtu.
Lai pilnveidotu karjeras atbalsta pasākumu kvalitāti un iespējas ar projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” finansiālu atbalstu ir iegādāti dažādi metodiski līdzekļi – “Kā būs? Vai izdosies?”, “95 jautājumi savas enerģijas līdzsvarošanai”, “Tavi ledlauži. Spēles darbam ar grupām.”, “"Pārdošanas Maratons"- biznesa apmācību kārtis, “Padod tālāk”: kubs "Gribu. Varu. Vajag". Plānots, ka iegādātie materiāli tiks izmantoti daudzpusīgi un būs pieejami visiem priekšmetu skolotājiem un klašu audzinātājiem.
Īpaši liels prieks par iegādāto metodisko materiālu – spēli “Profesiju mežs”, kura pagatavota banera veidā. Ieplānots, ka “Profesiju mežs” tiks novietots skolēnu atpūtas telpā 2.stāvā, lai ikdienā skolēniem to ir iespējas iepazīt, izvērtēt un meklēt savu vietu tajā.

Attachments:
Download this file (Viss notiek (4).pdf)Viss notiek (4).pdf456 kB