Karjera

Skolās veikto aptauju rezultāti liecina – skolēni vēlas tikties ne tikai ar mediķiem, uzņēmējiem, kinologiem un citu profesiju pārstāvjiem, bet arī ar profesionāliem sportistiem. Jā, sports mūsu pusē ir cieņā! It sevišķi basketbols, jo no Rūjienas nāk daudzi atpazīstami un spilgti basketbolisti -  Dairis un Dāvis Bertāni, Edmunds Elksnis, Rihards Mālmanis, Monvīds Pirsko, Oskars Virsis, Gatis Melderis, Juris Andžejevskis un vēl citi. Ar lielu lepnumu runājam par šiem mūsu skolas absolventiem, kuri ar savu sniegumu ir sevi pierādījuši Latvijā un pasaulē.

Ņemot vērā skolēnu interesi, uz Rūjienas vidusskolu tiek aicināts basketbola komandas  VALMIERA GLASS VIA aizsargs Edmunds Elksnis. Edmunds uzaicinājumu pieņem labprāt, kaut arī ikdienas darbos ir stipri noslogots. Neatlaidīgs darbs ar sevi katru dienu – tā savu ikdienu raksturo basketbolists. Sportista slavai ir divas medaļas puses – par tām Edmunds nodarbības laikā stāsta 5.-8.klašu skolēniem.