Ilgi gaidītā “Popiela 2024” ir notikusi! To raksturo  košas krāsas, atraktīvi priekšnesumi, spilgti specefekti un  ritmiskas kustības.

 

7.klašu jaunieši, “Popielas” organizatori, apgalvo, ka pasākuma mērķis- skolēnu sadarbības prasmju attīstīšana un radošuma veicināšana- ir pilnībā sasniegts. Žūrijas locekļiem- M. Brīnumai, J. Aģim, D. Ķīkulei un A. Ritenbergai- bija jāvēro un jāvērtē 20 labi sagatavoti priekšnesumi, taču ar īpašu horeogrāfiju, tērpiem un enerģiju uz skatuves izcēlās 3.b klase ar grupas “Ferrum” dziesmu “Dzērvenīte” un 10.klase ar “Bermudu divstūra” dziesmu “ 1, 2, 3 “. Dalībnieku vidū arī “Latgales dāmu pops”-skolotājas M.Glušonoka, I.Dreimane, G.Liekne.

 

 

Ikvienam inteersentam ir iespēja vēlreiz skatīties “Popielu 2024” Rūjienas vidusskolas kontā Youtube: https://www.youtube.com/playlist?list=PLB5EhRFXKP_BgpKII-0ddO9pfpxM-v5Du

 

A.Kravčenko teksts

Foto no skolēnu pašpārvaldes arhīva