Atgriešanās skolā  pēc rudens brīvlaika  iesākās ar skolēnu pašpārvaldes organizētu  tematisko nedēļu ,,Helovīnu un Mārtiņdienas ietvaros”.

           No pirmdienas līdz piektdienai gan visu klašu skolēni, gan skolas darbinieki varēja ļauties radošai pašizpausmei, pirmdien demonstrējot savas pidžamas, otrdien un trešdien kļūstot par supervaroņiem un vīriem melnā, ceturtdien veidojot vienotu klases stilu, bet piektdien augstpapēžu kurpēs un balles tērpā staigājot pa sarkano paklāju. Starpbrīžos skanēja mūzika. Un katra pārvērtību diena bija patīkamu pārsteigumu un jautrības piepildīta. Skolēni abās skolas ēkās jutās vienoti un bija priecīgi. Arī skolotāji piedalījās pārvērtībās. Publikācijas autoru īpašu uzmanību piesaistīja skolotāju M. Brīnumas, M. Glušonokas un H. Auniņas radošā pieeja tērpu izvēlē.

 

 

          Savukārt 1.-3. kl. skolēniem  pašpārvaldes izaugsmes grupa starpbrīžos  organizēja dažādas aktivitātes, kas notika sporta un aktu zālē. Bērni meta riņķus, lēca ar kartupeļu maisiem, spēlēja tenisu un plaukstiņspēli un piedalījās erudīcijas spēlē.

 

 

          Paši skolēni vērtē:”Tematiskā  nedēļa būtu jāorganizē atkārtoti. Bija jautri. Tā ir iespēja katra skolēna radošuma attīstībai. Un kopā veicamie uzdevumi saliedē klašu kolektīvus. Jutāmies visi kā uz vienota viļņa.”

 

Teksts A. Kravčenko (7.b), A. Muižniece (10.), R. Rulle (7.b), E. E. Rozīte(7.b)

Foto no publikācijas autoru personīgā arhīva

 

FOTOGALERIJA ATRODAMA ŠEIT!