Noslēgusies trases automodelisma sezona

Trases automodelistu sezona noslēdzās Rūjienā, ar sacensībām 25.maijā. Sacensībās izcīnīja “Rūjas Kauss 2019” apbalvojumus un rezultāti tika iekļauti kā pēdējais posms sacensībām “Vidzemes Kauss 2019” izcīņā.

                Sacensībās piedalījās sportisti no Rūjienas, Mazsalacas, Valmieras un Limbažiem.

                Likumsakarīgi, ka mājinieki – Rūjienas sportisti sasniedza ļoti labus rezultātus.

                “Iesācēji” klasē piedalījās 27 dalībnieki.  Pirmās trīs vietas izcīnīja Kristiāns Krists Lūsis, Mārtiņš Ķīkulis un Alīna Ķīkule no Rūjienas. Arī piektajā un sestajā vietā ierindojās mājinieki Gustavs Mačs un Kārlis Ķīkulis.

 “PR – 32” klasē piedalījās 19 dalībnieki. Rūjienas sportistu labākie rezultāti - pirmajā vietā Kristaps Vladimirovs un trešajā vietā Kristiāns Krists Lūsis.

“G – 12” klasē piedalījās 22 dalībnieki. Mājas sportistu labākie rezultāti – pirmajā vietā Kristaps Vladimirovs un trešajā Rihards Pirsko.

“Open – 16” klasē piedalījās 11 dalībnieki, kur kārtējo uzvaru ieguva Rūjienietis Kristaps Vladimirovs.

Pēc piecu gadu pārtraukuma tika atjaunotas komandu sacensības, kur norisinās izcīņa par “Rūjas Kauss  2019” .  Par kausa izcīņu pieteicās 8 komandas. No Rūjienas audzēkņiem izveidoja 3 komandas. Pirmo vietu un “Rūjas Kauss 2019” izcīnija 1. Rūjienas komanda, 2.vietā ierindojās komanda no Mazsalacas un 3.vietā 2. komanda no Rūjienas.

Visas sezonas garumā dažādās Vidzemes trasēs norisinājās sacensības  ”Vidzemes Kauss 2019” astoņos posmos. Šis posms Rūjienā bija pēdējais, kur aprēķināja kopvērtējumu. Līdz pēdējam posmam sacensībās valdīja saspringta gaisotne. Līderi tika noskaidroti tikai pēdējā posmā, kur dalībniekus šķīra daži punkti.

“Iesācēji” klasē apbalvoja pirmās sešas vietas.  Rūjienas audzēkņi ierindojās sekojoši 2.vietā Kristiāns Krists Lūsis, 3.vietā Mārtiņš Ķīkulis un 6.vietā Kārlis Ķīkulis.

No Rūjienas sportistiem sezonas garumā visvairāk godalgas sakrāja Kristaps Vladimirovs – “PR – 32”klasē 1.vieta, “G – 12”klasē 3.vieta un “Open 16” 2.vieta.

Apbalvošanas ceremonija un sezonas noslēguma pasākums notika mototrasē “Eriņi”.

Lai Rūjienas trases automodelisma audzēkņi sasniegtu labus rezultātus palīdzēja audzēkņu ieguldītais darbs un vecāku atbalsts.

Paldies vēlamies pateikt Rūjienas vidusskolas vadībai un Rūjienas novada domei par materiālo atbalstu balvu, specifisku instrumentu iegādei un transporta nodrošināšanai, lai sportisti nokļūtu uz sacensībām. SIA “SDogs” valdes loceklim Gatim Lapsiņam un Madarai Grenovskai par finansiālo atbalstu. Paldies sakām arī SIA “Rūjienas saldējums” par gardo saldējumu sacensību dienā.

Uz redzēšanos septembrī, lai Rūjienā atklātu 25.trases automodelisma  sezonu!

 

Trases automodelisma pasniedzējs Guntis Lapsiņš