Zemkopības ministrijas īstenotā ES atbalsta programma augļu, dārzeņu un piena piegādei izglītības iestādēm vairāku gadu laikā iemantojusi lielu popularitāti.

Sadarbībā ar Lauku atbalsta dienesta piedāvājumu arī Rūjienas vidusskolā, sākot ar novembra mēnesi, programmas „Augļi skolai” ietvaros, trīs reizes nedēļā skolēniem bija iespēja saņemt LPKS “Zelta Ābele” saimnieku audzētus bezmaksas ābolus.

Izdales periods sākas 1. novembrī un šobrīd tas ir noslēdzies. Skolas vadības komanda saka lielu paldies par iespēju iesaistīties programmā un nodrošināt skolēnus ar āboliem: “Bērni gaida, viņiem garšo! Āboli ir labi uzglabāti, tie ir svaigi un kvalitatīvi. Šāda iespēja būtu jāizmanto katrai skolai,” uzskata direktores vietniece A.Siliņa.

Skolēni iespēju saņemt ābolus ļoti novērtē:

  • “Man ļoti garšoja āboli! Tie bija saldi un sulīgi!” (Reinis Kristers Siliņš)
  • “Katru otrdienu mūsu skolā atveda ābolus. Tos katrs varēja paņemt, ja vēlas. Āboli bija skaisti. Es priecājos, ka varējām baudīt dažādas ābolu šķirnes.”(Anda Blūmena)
  • “Kad gaidu pēc stundām autobusu, man bija iespēja paņemt ābolus un apēst. Tie bija garšīgi! Ļoti gribētu vēl.” (Reinis Kandavnieks)
  • “Āboli bija tik skaisti un smaržīgi! Es vienu aiznesu arī mammai un teicu, ka tādi jāaudzē!” (Adriana Kravčenko)
  • “Man ļoti pietrūkst ābolu! Biju priecīga tos saņemt un mazināt izsalkumu starp ēdienreizēm. Es pirmo reizi baudīju tik gardus ābolus.” (Emīlija Melne)

Ņemot vērā skolēnu atsauksmes un pozitīvo sadarbību ar LPKS “Zelta Ābele” saimniekiem Arni un Gunti Puteņiem, vēlamies arī turpmāk iesaistīties programmā un nodrošināt skolēnus ar augļiem. Paldies par sadarbību!

 

Direktores vietniece

Aiga Siliņa

FOTOGALERIJA ŠEIT !