Erudīcijas konkursa “Es zinu visu!” 2. sezona ir klāt!

 

Turpinot iepriekšējā mācību gadā aizsākto, mākslas galerija “Art Platz” sadarbībā ar vēstures skolotāju Edgaru Bērziņu aicina skolu 9.-12. klašu skolēnus individuāli vai ar ģimenēm pieteikties erudīcijas konkursa “Es zinu visu!” 2. sezonai.

Dalībnieki var pieteikties vienam līdz trīs erudīcijas konkursa ceturtdaļfināliem. Lai pieteiktos dalībai, ir jāaizpilda elektroniska pieteikuma anketa. Sīkāka informācija par pieteikšanās kārtību un laikiem ir pieejama galerijas "Art Platz" mājaslapā un konkursa nolikumā

 

Konkursā jauniešiem tiek sniegta iespēja pārbaudīt un pilnveidot savas zināšanas par vēsturi, mākslu, dabu, kino, sportu un citām aktuālām tēmām no mācību satura. Konkurss veidots, lai rosinātu jauniešus piedalīties izglītojošos un savstarpēji vienojošos pasākumos, mudinot apgūt izglītības satura vielu aizraujošā un motivējošā veidā. 

Konkurss tiks īstenots 8 ceturtdaļfinālu, viena pusfināla un viena fināla formā. Ceturtdaļfināli norisināsies neklātienē, Art Platz Zoom vidē, pusfināla un fināla norise plānota galerijā “Art Platz”, Rīgā, Alberta ielā 4-9.Erudīcijas konkurss notiks no 27. oktobra līdz nākamā gada 23. aprīlim. Konkursa norisei, kā iepriekš, varēs sekot līdzi galerijas YouTube kanālā Art Platz.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties, rakstot e-pastu uz artplatz.office@gmail.com.

 

Erudīcijas konkursa “Es zinu visu!” 1. sezona skatāma YouTube kanālā Art Platz.

 

Uz tikšanos konkursā!

Attachments:
Download this file (Nolikums_2021_2022.pdf)Nolikums_2021_2022.pdf174 kB